Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Miłosław

Kolorowy pasek

Kontakt

Imię i nazwisko

stanowisko

skrócony zakres czynności

nr

pokoju

nr

telefonu

adres e-mail

Zbigniew Skikiewicz

Burmistrz

24/2 (A)

61 438 37 35

sekretariat@miloslaw.info.pl

Błażej Pera

Zastępca Burmistrza

24/1 (A)

Alina Kociemba

Skarbnik

23 (A)

61 438 20 23

skarbnik@miloslaw.info.pl

Janina Iglińska

Sekretarz

33 (A)

61 438 37 44

sekretarz@miloslaw.info.pl

Wioleta Włodarczak

Zastępca Skarbnika

10 (A)

61 438 22 87

wwlodarczak@miloslaw.info.pl

Małgorzata Michalska-Mickiewicz

Radca prawny

(wtorki i czwartki)

12 (B)

 

Referat organizacyjny, kadr i edukacji

Ewelina Andrzejczak

Inspektor ds. edukacji i kultury

sprawy związane z funkcjonowaniem placówek oświatowych, współpraca z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi

32 (A)

61 438 37 55

eandrzejczak@miloslaw.info.pl

Ewelina Hut

Inspektor ds. techniczno-kancelaryjnych

prowadzenie archiwum Urzędu, stypendia i zasiłki szkolne, dowożenie uczniów do szkół

32 (A)

61 438 37 55

ehut@miloslaw.info.pl

Anita Kraska

Inspektor ds. kadrowych,

Zastępca Kierownika USC

sprawy osobowe pracowników Urzędu i kierowników jednostek organizacyjnych Gminy, ubezpieczenia ZUS

20 (A)

61 348 37 33

akraska@miloslaw.info.pl

Wiktoria Kuleta

Pomoc administracyjna

prowadzenie kancelarii i biura obsługi interesanta, obsługa centrali telefonicznej, informacja

14 (A)

61 438 20 21

61 438 20 22

informacja@miloslaw.info.pl

Paweł Mazurkiewicz

Informatyk

nadzór nad eksploatacją sprzętu komputerowego i oprogramowania, prowadzenie strony internetowej

31/1 (A)

61 438 37 41

informatyk@miloslaw.info.pl

Anna Jakubowska

Inspektor ds. kancelaryjnych i obsługi sekretariatu

sprawy kancelaryjne, obsługa sekretariatu

24 (A)

61 438 37 35

sekretariat@miloslaw.info.pl

Anna Zaworska

Podinspektor ds. obsługi Rady

obsługa działalności Rady Miejskiej i komisji Rady oraz narad sołtysów, ZFŚS

31/1 (A)

61 438 37 41

biurorady@miloslaw.info.pl

Referat spraw obywatelskich z Urzędem Stanu Cywilnego

Aneta Gościniak

Kierownik USC,

Kierownik Referatu

rejestracja stanu cywilnego, sporządzanie testamentów

1 (B)

61 438 37 45

agosciniak@miloslaw.info.pl

Alicja Ostrysz

Podinspektor ds. ewidencji ludności

ewidencja ludności, rejestr wyborców, sprawy obywatelskie,

sprawy grupowych ubezpieczeń pracowniczych

1 (B)

61 438 37 46

aostrysz@miloslaw.info.pl

Hieronim Jackowiak

Inspektor ds. wojskowych, obrony cywilnej, dowodów osobistych i ochrony przeciwpożarowej

sprawy powszechnego obowiązku obrony, obrony cywilnej

i nadzwyczajnych zagrożeń, sprawy OSP, dowody osobiste

2 (B)

61 438 37 18

hjackowiak@miloslaw.info.pl

Daria Kaczmarek

Inspektor ds. dowodów osobistych

i działalności gospodarczej

ewidencja działalności gospodarczej, zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, dowody osobiste, sprawy profilaktyki i zjawisk patologii społecznej

2 (B)

61 438 37 18

dkaczmarek@miloslaw.info.pl


Referat finansowo – budżetowy

Danuta Biegasiewicz

Podinspektor ds. księgowości budżetowej

sprawy realizacji budżetu gminy i sprawozdawczości budżetowej

10 (A)

61 438 22 87

dbiegasiewicz@miloslaw.info.pl

Aleksandra Głowacka

Inspektor ds. księgowości budżetowej

prowadzenie księgowości analitycznej i budżetowej Urzędu oraz rachunków pomocniczych

11 (A)

61 438 37 26

aglowacka@miloslaw.info.pl

Monika Jarzembska

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat

wymiar zobowiązań pieniężnych z podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości, zaświadczenia o stanie majątkowym, sprawy zwrotu podatku akcyzowego

12 (A)

61 438 20 25

mjarzembska@miloslaw.info.pl

Aneta Kasperska

Pomoc administracyjna

pomoc w zakresie realizacji zadań Referatu finansowo-budżetowego

11 (A)

61 438 37 26

 

Agnieszka Kucza

Inspektor ds. księgowości budżetowej oświaty

prowadzenie księgowości analitycznej i budżetowej jednostek oświatowych

11/1 (A)

61 438 37 26

akucza@miloslaw.info.pl

Ilona Ratajczak

Inspektor ds. księgowości budżetowej

opracowywanie projektów uchwał i zarządzeń z zakresu finansów i rachunkowości, ewidencja  umów, porozumień i zleceń w zakresie zaangażowania środków w budżecie

11 (A)

61 438 37 26

iratajczak@miloslaw.info.pl

Katarzyna Stratyńska

Pomoc administracyjna

pomoc w zakresie prowadzenia spraw dotyczących VAT

11 (A)

61 438 37 26

kstratynska@miloslaw.info.pl

Katarzyna Szwalikowska

Inspektor ds. płac

sprawy płac pracowników Urzędu i placówek oświatowych, wystawianie zaświadczeń o wysokości zarobków, rozliczenia z ZUS i US

22 (A)

61 438 37 34

kszwalikowska@miloslaw.info.pl

Bernadeta Tomczak

Inspektor ds. płac

sprawy płac pracowników Urzędu i placówek oświatowych, wystawianie zaświadczeń o wysokości zarobków, rozliczenia z ZUS i US

22 (A)

61 438 37 34

btomczak@miloslaw.info.pl

Anna Wiśniewska

Podinspektor ds. księgowości podatkowej

sprawy związane z księgowością podatków i opłat, rozliczanie inkasentów, sprawy podatku od środków transportowych, windykacja

12 (A)

61 438 20 25

awisniewska@miloslaw.info.pl

Anna Witczak

Inspektor ds. księgowości budżetowej oświaty

prowadzenie księgowości analitycznej i budżetowej jednostek oświatowych

11 (A)

61 438 37 26

awitczak@miloslaw.info.pl

Piotr Zaworski

Inspektor ds. gospodarki odpadami

sprawy opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi i realizacji umowy z odbiorcą odpadów

12 (A)

61 438 20 25

pzaworski@miloslaw.info.pl

Referat infrastruktury, ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa

Urszula Kosmecka

Kierownik Referatu

sprawy inwestycji gminnych i pozyskiwania środków z funduszy krajowych i zagranicznych

13/1 (B)

61 438 37 56

ukosmecka@miloslaw.info.pl

Magdalena Bachorska

Podinspektor ds. zamówień publicznych i inwestycji

sprawy zamówień publicznych, inwestycji gminnych oraz funkcjonowania obiektów sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych

11/1 (B)

61 438 37 29

mbachorska@miloslaw.info.pl

Wioleta Czaińska

Inspektor ds. gospodarki mieniem komunalnym

przyjmowanie wniosków w sprawie najmu lokali mieszkalnych, rozliczanie czynszów, sprawy usuwania wyrobów azbestowych

13 (B)

61 438 37 50

wczainska@miloslaw.info.pl

Magdalena Kasprzak

Inspektor ds. programów pomocowych

informacja o UE, opracowywanie wniosków o dofinansowanie z funduszy unijnych

13 (B)

61 438 37 50

mkasprzak@miloslaw.info.pl

Stefania Przybylska

Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

gospodarka nieruchomościami, zezwolenia na usunięcie drzew i krzewów, oświadczenia o pracy w gospodarstwie rolnym

11 (B)

61 438 37 32

sprzybylska@miloslaw.info.pl

Jarosław Radniecki

Podinspektor ds. gospodarki komunalnej

sprawy robót budowlanych, utrzymania dróg gminnych i ulic, zezwolenia na zajęcie pasa drogowego

13 (B)

61 438 37 27

jradniecki@miloslaw.info.pl

Grażyna Szternel

Inspektor ds. ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa

sprawy ochrony środowiska, decyzje środowiskowe, sprawy rolnictwa i leśnictwa, planów zagospodarowania przestrzennego, ustalania warunków zabudowy

11 (B)

61 438 37 32

gszternel@miloslaw.info.pl

Metadane

Źródło informacji:Janina Iglińska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Janina Iglińska
Data wprowadzenia:2018-03-01 11:31:31
Opublikował:Janina Iglińska
Data publikacji:2018-03-01 12:10:28
Ostatnia zmiana:2018-03-02 09:58:10
Ilość wyświetleń:2151

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij