Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Miłosław

Kolorowy pasek

Kontakt

 

 

Imię i nazwisko

stanowisko

skrócony zakres czynności

nr

pokoju

nr

telefonu

adres e-mail

Referat spraw obywatelskich z Urzędem Stanu Cywilnego

Zbigniew Skikiewicz

Burmistrz

 

24/2 (A)

61 438 37 35

sekretariat@miloslaw.info.pl

Błażej Pera

Zastępca Burmistrza

 

24/1 (A)

Henryk Przykłota

Skarbnik

 

23 (A)

61 438 20 23

skarbnik@miloslaw.info.pl

Alina Kociemba

Zastępca Skarbnika

 

23 (A)

Janina Iglińska

Sekretarz

 

33 (A)

61 438 37 44

sekretarz@miloslaw.info.pl

Małgorzata Michalska-Mickiewicz

Radca prawny

 

12 (B)

 

Referat organizacyjny, kadr i edukacji

Ewelina Andrzejczak

Inspektor ds. obsługi Rady

obsługa działalności Rady Miejskiej i komisji Rady oraz narad sołtysów

31/1 (A)

61 438 37 41

biurorady@miloslaw.info.pl

Danuta Grajek

Inspektor ds. edukacji i kultury

koordynacja funkcjonowania szkół, przedszkoli i instytucji kultury, współpraca z organizacjami pozarządowymi

32 (A)

61 438 37 55

dgrajek@miloslaw.info.pl

Ewelina Hut

Inspektor ds. techniczno-kancelaryjnych

prowadzenie archiwum Urzędu, stypendia i zasiłki szkolne, dowożenie uczniów do szkół

32 (A)

61 438 37 55

ehut@miloslaw.info.pl

Anita Kraska

Inspektor ds. kadrowych,

Zastępca Kierownika USC

sprawy osobowe pracowników Urzędu i kierowników jednostek organizacyjnych Gminy, ubezpieczenia ZUS

20 (A)

61 348 37 33

akraska@miloslaw.info.pl

Paweł Mazurkiewicz

Informatyk

nadzór nad eksploatacją sprzętu komputerowego i oprogramowania, prowadzenie strony internetowej

31/1 (A)

61 438 37 41

informatyk@miloslaw.info.pl

Alicja Ostrysz

Podinspektor ds. techniczno-kancelaryjnych

obsługa sekretariatu, sprawy grupowych ubezpieczeń pracowniczych

24 (A)

61 438 37 35

sekretariat@miloslaw.info.pl

Katarzyna Stratyńska

Pomoc administracyjna

prowadzenie kancelarii i biura obsługi interesanta, obsługa centrali telefonicznej, informacja

14 (A)

61 438 20 21

61 438 20 22

informacja@miloslaw.info.pl

Krystyna Podemska

Kierownik USC,

Kierownik Referatu

rejestracja stanu cywilnego, sporządzanie testamentów

1 (B)

61 438 37 45

kpodemska@miloslaw.info.pl

Aneta Gościniak

Inspektor ds. ewidencji ludności

Zastępca Kierownika USC

ewidencja ludności, rejestr wyborców, sprawy obywatelskie

1 (B)

61 438 37 46

agosciniak@miloslaw.info.pl

Hieronim Jackowiak

Inspektor ds. wojskowych, obrony cywilnej, dowodów osobistych i ochrony przeciwpożarowej

sprawy powszechnego obowiązku obrony, obrony cywilnej

i nadzwyczajnych zagrożeń, sprawy OSP, dowody osobiste

2 (B)

61 438 37 18

hjackowiak@miloslaw.info.pl

Daria Kaczmarek

Inspektor ds. dowodów osobistych

i działalności gospodarczej

ewidencja działalności gospodarczej, zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, dowody osobiste, sprawy profilaktyki i zjawisk patologii społecznej

2 (B)

61 438 37 18

dkaczmarek@miloslaw.info.pl


Referat finansowo - budżetowy

Wioleta Włodarczak

Kierownik Referatu

sprawy realizacji budżetu gminy i sprawozdawczości budżetowej

10 (A)

61 438 22 87

wwlodarczak@miloslaw.info.pl

Danuta Biegasiewicz

Podinspektor ds. księgowości budżetowej

sprawy realizacji budżetu gminy i sprawozdawczości budżetowej

10 (A)

61 438 22 87

dbiegasiewicz@miloslaw.info.pl

Aleksandra Głowacka

Inspektor ds. księgowości budżetowej

prowadzenie księgowości analitycznej i budżetowej Urzędu

11 (A)

61 438 37 26

aglowacka@miloslaw.info.pl

Monika Jarzembska

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat

wymiar zobowiązań pieniężnych z podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości, zaświadczenia o stanie majątkowym, sprawy zwrotu podatku akcyzowego

12 (A)

61 438 20 25

mjarzembska@miloslaw.info.pl

Agnieszka Kucza

Kasjer

obsługa kasowa Urzędu

11/1 (A)

61 438 37 47

akucza@miloslaw.info.pl

Ilona Ratajczak

Inspektor ds. księgowości budżetowej

prowadzenie księgowości analitycznej rachunków pomocniczych Urzędu, sprawy VAT

11 (A)

61 438 37 26

iratajczak@miloslaw.info.pl

Katarzyna Szwalikowska

Inspektor ds. płac

wystawianie zaświadczeń o wysokości zarobków, sprawy płac i umów zlecenia, rozliczenia ZUS

22 (A)

61 438 37 34

kszwalikowska@miloslaw.info.pl

Bernadeta Tomczak

Inspektor ds. płac

sprawy płac pracowników Urzędu i placówek oświatowych oraz podatku dochodowego pracowników, rozliczenia ZUS

22 (A)

61 438 37 34

btomczak@miloslaw.info.pl

Anna Wiśniewska

Podinspektor ds. księgowości podatkowej

sprawy związane z księgowością podatków i opłat, rozliczanie inkasentów, sprawy podatku od środków transportowych, windykacja

12 (A)

61 438 20 25

awisniewska@miloslaw.info.pl

Anna Witczak

Inspektor ds. księgowości budżetowej oświaty

prowadzenie księgowości analitycznej i budżetowej jednostek oświatowych, ZFŚS

11 (A)

61 438 37 26

awitczak@miloslaw.info.pl

Piotr Zaworski

Inspektor ds. gospodarki odpadami

sprawy opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi i realizacji umowy z odbiorcą odpadów

12 (A)

61 438 20 25

pzaworski@miloslaw.info.pl

Referat infrastruktury, ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa

Urszula Kosmecka

Kierownik Referatu

sprawy inwestycji gminnych i pozyskiwania środków z funduszy krajowych i zagranicznych

13/1 (B)

61 438 37 56

ukosmecka@miloslaw.info.pl

Wioleta Czaińska

Inspektor ds. gospodarki mieniem komunalnym

przyjmowanie wniosków w sprawie najmu lokali mieszkalnych, rozliczanie czynszów, sprawy usuwania wyrobów azbestowych

13 (B)

61 438 37 50

wczainska@miloslaw.info.pl

Magdalena Kasprzak

Inspektor ds. programów pomocowych

informacja o UE, opracowywanie wniosków o dofinansowanie z funduszy unijnych

13 (B)

61 438 37 50

mkasprzak@miloslaw.info.pl

Stefania Przybylska

Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

gospodarka nieruchomościami, zezwolenia na usunięcie drzew i krzewów, oświadczenia o pracy w gospodarstwie rolnym

11 (B)

61 438 37 32

sprzybylska@miloslaw.info.pl

Jarosław Radniecki

Podinspektor ds. gospodarki komunalnej

sprawy robót budowlanych, utrzymania dróg gminnych i ulic, zezwolenia na zajęcie pasa drogowego

13 (B)

61 438 37 27

jradniecki@miloslaw.info.pl

Grażyna Szternel

Inspektor ds. ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa

sprawy ochrony środowiska, decyzje środowiskowe, sprawy rolnictwa i leśnictwa, planów zagospodarowania przestrzennego, ustalania warunków zabudowy

11 (B)

61 438 37 32

gszternel@miloslaw.info.pl

 

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Paweł Mazurkiewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Paweł Mazurkiewicz
Data wprowadzenia:2010-12-13 08:00:28
Opublikował:Janina Iglińska
Data publikacji:2010-12-13 08:16:06
Ostatnia zmiana:2017-04-26 14:01:33
Ilość wyświetleń:11003

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij